PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login | Tournament Brackets
CraigOlsonSports | LakesAreaSports | PheasantCountry | SportsCow | Vikingland
Ameriprise-Craig & Assoc.
SportsCow.comFarmers & Merchants State Bank now has Internet Banking!
Choose a Different Sport:
Baseball Scores for Tuesday, April 18, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Pillager0
Wadena-Deer Creek1
at  US Bank StadiumFINAL
Rocori6
Brainerd8
at  BrainerdFINAL
Melrose10
Montevideo0
at FINAL
Sauk Centre2
BOLD6
at FINAL
Minnewaska Area3
Atwater-Cosmos-Grove City2
at FINAL
Morris Area/Chokio-Alberta8
Benson4
at FINAL
Columbia Heights4
New Life Academy8
at FINAL
St. Thomas Academy5
Simley4
at  SimleyFINAL
South St. Paul7
Hill-Murray2
at  Hill-MurrayFINAL
Kasson-Mantorville7
Rochester Lourdes5
at FINAL
Hayfield5
Zumbrota-Mazeppa6
at FINAL
Spectrum0
Heritage Christian9
at FINAL
PACT Charter0
Legacy Christian6
at FINAL
St. Croix Prep5
Trinity School7
at FINAL
West Lutheran2
Southwest Christian9
at FINAL
Badger/Greenbush-Middle River2
Kittson County Central12
at FINAL
Litchfield4
Annandale5
at F/8
New London-Spicer1
Dassel-Cokato3
at FINAL
Waconia6
Delano0
at -1FINAL
Mound Westonka4
Glencoe-Silver Lake1
at FINAL
Hutchinson10
Orono4
at FINAL
Rockford4
Watertown-Mayer5
at  WatertownFINAL
Ottertail Central1
New York Mills10
at FINAL
Red Rock Central/W-WG2
Adrian3
at -1FINAL
Murray County Central8
Edgerton/Southwest MN Christian0
at FINAL
Heron Lake-Okabena1
Mountain Lake Area/Comfrey6
at -1FINAL
Dover-Eyota3
Plainview-Elgin-Millville7
at FINAL
Brooklyn Center1
Fridley24
at F/5
Totino-Grace1
Coon Rapids3
at FINAL
Andover7
Irondale1
at FINAL
Elk River6
Robbinsdale Armstrong7
at FINAL
Osseo10
Park Center1
at FINAL
Maple Grove3
Blaine15
at F/5
Anoka14
Spring Lake Park1
at F/6
Chanhassen3
Benilde-St. Margaret's4
at FINAL
Robbinsdale Cooper0
Bloomington Jefferson5
at  Dred Scott - BloomingtonFINAL
Chaska10
Bloomington Kennedy4
at  Haddox FieldFINAL
Houston1
Glenville-Emmons/Alden-Conger11
at  GlenvilleFINAL
Lyle/Austin Pacelli5
Spring Grove4
at  Spring GroveFINAL
Rogers3
Cambridge-Isanti2
at FINAL
St. Michael-Albertville13
Chisago Lakes Area10
at F/9
Monticello9
North Branch7
at FINAL
Holdingford2
Belgrade-Brooten-Elrosa3
at  ElrosaFINAL
Eden Valley-Watkins2
Kimball Area5
at FINAL
Minneota3
MACCRAY2
at FINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg7
Renville County West0
at FINAL
Mankato Loyola3
Janesville-Waldorf-Pemberton1
at FINAL
Madelia1
Cleveland11
at F/5
Breck8
Blake17
at FINAL
Liberty Classical Academy14
Academy for Sciences & Ag4
at -1FINAL
Minneapolis Henry0
Minneapolis Washburn14
at F/5
Minneapolis Edison5
Minneapolis Roosevelt4
at FINAL
Mounds Park Academy1
Minnehaha Academy13
at F/5
North Woods8
Littlefork-Big Falls9
at FINAL
Warroad17
Northern Freeze1
at  KarlstadFINAL
Crookston4
Red Lake County5
at  Red Lake FallsFINAL
Waseca2
Jordan8
at  Jordan Mini MetFINAL
Medford1
LeSueur-Henderson3
at  LeSueurFINAL
Mankato West5
Owatonna6
at  OwatonnaFINAL
Rochester Century13
Rochester John Marshall7
at  Rochester John MarshallFINAL
Northfield9
Albert Lea10
at  Albert LeaFINAL
Austin0
Red Wing7
at FINAL
New Prague10
Holy Family Catholic1
at FINAL
Redwood Valley6
Sleepy Eye1
at FINAL
Sleepy Eye Saint Mary's13
Springfield7
at FINAL
Lewiston-Altura0
Caledonia8
at  CaledoniaFINAL
GMLOK1
Chatfield5
at FINAL
Winona Cotter3
Fillmore Central4
at FINAL
La Crescent6
Rushford-Peterson3
at FINAL
St. Charles4
Wabasha-Kellogg7
at FINAL
St. Cloud Apollo9
Sauk Rapids-Rice6
at  Sauk RapidsFINAL
Cannon Falls8
Kenyon-Wanamingo3
at FINAL
Byron3
Lake City1
at FINAL
Pine Island2
Stewartville4
at FINAL
Goodhue5
Triton1
at FINAL
Maple River0
Waterville-Elysian-Morristown1
at FINAL
Dawson-Boyd4
Ortonville2
at FINAL
St. John's Prep2
Royalton3
at FINAL
Foley10
Little Falls0
at FINAL
Nicollet0
Lake Crystal-Wellcome Memorial4
at FINAL
St. Clair0
Martin Luther/Gran-Hunt-EC7
at -1FINAL
Maranatha Christian14
Lester Prairie/Holy Trinity3
at FINAL
Nova Classical Academy14
Chesterton Academy3
at F/5
St. Peter2
Blue Earth Area1
at FINAL
Windom Area5
Luverne2
at FINAL
Marshall8
Worthington4
at FINAL
Rocori4
Brainerd8
at  BrainerdFINAL
Melrose7
Montevideo1
at FINAL
Sauk Centre1
BOLD0
at FINAL
Minnewaska Area3
Atwater-Cosmos-Grove City5
at FINAL
Morris Area/Chokio-Alberta4
Benson1
at FINAL
Esko8
Duluth Marshall12
at  Wade StadiumFINAL
Dover-Eyota0
Plainview-Elgin-Millville2
at FINAL
Minneapolis South0
Minneapolis Southwest10
at F/5
St. Louis Park9
Richfield2
at  US Bank StadiumFINAL
Winona1
Rochester Mayo3
at  Rochester MayoFINAL
Faribault0
Mankato East10
at  Mankato EastFINAL
Zimmerman3
St. Cloud Cathedral7
at FINAL
St. Paul Academy1
Providence Academy5
at FINAL

NHTSA
1998-2017 SportsCow.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com