PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login | Tournament Brackets
CraigOlsonSports | LakesAreaSports | PheasantCountry | SportsCow | Vikingland
Ameriprise-Craig & Assoc.
SportsCow.comWant to be notice by all the local sports fans!?
Choose a Different Sport:
Softball Scores for Tuesday, April 25, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Minnewaska Area7
Benson0
at -1FINAL
Minnewaska Area10
Benson3
at -1FINAL
Littlefork-Big Falls5
Mountain Iron-Buhl3
at FINAL
Rochester Mayo7
Austin2
at  AustinFINAL
Alexandria5
St. Cloud Apollo8
at FINAL
Willmar20
Fergus Falls8
at -1FINAL
Rocori5
Sauk Rapids-Rice0
at FINAL
Pierz13
Belgrade-Brooten-Elrosa1
at  ElrosaFINAL
Eden Valley-Watkins0
#3 (AA) Maple Lake10
at F/5
Howard Lake-Waverly-Winsted5
Norwood-Young America8
at FINAL
Pillager0
#2 (A) New York Mills15
at F/4
Bertha-Hewitt/Verndale5
Wadena-Deer Creek4
at FINAL
#9 (AA) Park Rapids Area21
Pelican Rapids1
at F/4
Melrose9
Atwater-Cosmos-Grove City5
at FINAL
Staples-Motley13
Crosby-Ironton1
at F/5
Nevis11
Walker-Hackensack-Akeley5
at FINAL
South Ridge4
Barnum5
at FINAL
Cook County0
Esko15
at FINAL
Laporte0
Pine River-Backus10
at F/5
St. Cloud Cathedral10
#2 (AA) Albany0
at F/5
Paynesville Area8
Holdingford9
at FINAL
Triton3
Blooming Prairie4
at FINAL
Lewiston-Altura3
#5 (AA) Chatfield11
at FINAL
Rushford-Peterson2
St. Charles12
at F/5
#10 (AA) Rockford11
Dassel-Cokato1
at F/5
Foley15
Milaca4
at F/5
Ogilvie3
Braham18
at F/4
Hinckley-Finlayson18
Isle15
at FINAL
East Central11
Cromwell-Wright6
at  CromwellFINAL
St. Paul Harding17
Minneapolis Henry7
at -1FINAL
Minneapolis Southwest5
Minneapolis South7
at FINAL
Browerville/Eagle Valley1
Royalton11
at F/5
North Woods23
Chisholm11
at FINAL
Deer River8
Ely11
at FINAL
Eveleth-Gilbert21
Mesabi East13
at FINAL
Virginia4
Proctor6
at FINAL
Cloquet9
Hibbing1
at FINAL
Cherry0
Duluth Marshall12
at FINAL
Silver Bay19
Floodwood1
at F/4
McGregor5
Carlton15
at FINAL
Sartell-St. Stephen5
Brainerd11
at FINAL
Fillmore Central/Lanesboro0
GMLOK10
at F/5
Caledonia/Spring Grove4
Southland3
at FINAL
#4 (AA) Winona Cotter7
Plainview-Elgin-Millville2
at FINAL
#4 (AAA) Becker11
Mora1
at FINAL
Little Falls1
Zimmerman5
at FINAL
Upsala5
Long Prairie-Grey Eagle13
at FINAL
Swanville1
Osakis12
at F/5
Brandon/Evansville23
Hancock9
at  HancockF/5
North Lakes Academy14
Charter Stars4
at -1FINAL
Rochester Mayo1
Austin5
at  AustinFINAL
Pillager0
#2 (A) New York Mills10
at F/5
Bertha-Hewitt/Verndale5
Wadena-Deer Creek4
at FINAL
Staples-Motley22
Crosby-Ironton11
at F/6
Nevis3
Walker-Hackensack-Akeley19
at F/4
Laporte2
Pine River-Backus18
at F/4

NHTSA
1998-2017 SportsCow.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com